Сімейний лікар: як його знайти?

Ви бажаете знайти хорошого родинного лікаря? Тоді ця сторінка спеціально для Вас! Хочеться звернути вашу увагу на те, що при виборі сімейного лікаря, завжди варто перевіряти його по спеціальній базі, де є достовірна інформація. Наприклад, багато людей рекомендують використовувати сторінку https://youcontrol.com.ua/catalog/company_details/01996869/ на якій можна отримати достовірну інформацію, яка допоможе перевірити не тільки лікарні, але й керівника. Багато людей, які скористалися цією сторінкою, залишають тільки позитивні відгуки про цей сервіс перевірки. Спробуйте і переконайтеся самі!

Сімейний лікар: як його знайти?

Очевидно, що кожній майбутній мамі хотілося б мати власного доктора. Зрозуміло, чому. Адже це дає можливість цілодобово отримати допомогу, звернутися за порадою. Такий доктор краще ставить діагноз і краще лікує - адже він спостерігає вас постійно. Він зацікавлений у вашому здоров'ї та його хвилюють питання профілактики. Нарешті, це близький і довірена людина, якій можна розповісти навіть те, чого не повідаєш більше нікому на світі.

Важко писати про речі настільки очевидні і одночасно настільки важкодоступних. Те, про що я буду говорити, здасться майже утопією. І все ж... Нехай це буде моє побажання майбутнім мамам і татам, сім'ям, які народжуються з появою малюка. Легше знайти, якщо знаєш, що шукати.

Отже, як знайти свого лікаря? Як зрозуміти, чи можна довірити докторові себе, а значить і малюка, такого ще крихітного і вразливого?

Скажемо відразу, що справжнього сімейного доктора собі не купиш, як не купиш дружбу і любов. Його також не можна призначити. Тому не шукайте його за контрактом. Набір послуг (аналізи, УЗД, масаж, консультації фахівців) купити можна, але сімейного лікаря - ні.

Роблячи свій вибір, зверніть увагу на наступні моменти...

Симпатичний вам доктор як людина? Адже тут людські якості настільки ж важливі, як і професійні. Є стародавній афоризм: «Не буде хорошим лікарем той, хто не є хорошою людиною». Ваш лікар повинен бути обов'язково другом сім'ї. Ви повинні відчувати себе з ним дуже легко. Ви повинні йому довіряти. Людяність, совісність, рішучість - ось ті якості, які обов'язково повинні бути у вашого лікаря.

Спільність ваших поглядів на питання здоров'я. У вас, звичайно, є свій погляд на те, яким чином слід зберігати здоров'я і лікуватися. З'ясуйте, що думає з цього приводу доктор. Запитайте, як він лікує своїх дітей.

Репутація. До лікаря слід звертатися за рекомендацією лікувалися у нього пацієнтів. Хорошу репутацію дає вміння виліковувати, а не дипломи, не вчені ступені, не приналежність до суперсучасних клінікам.

Освіту. Зрозуміло, у лікаря має бути диплом. Зрозуміло, кожні п'ять років він повинен проходити навчання для підвищення кваліфікації. Але також дуже яскраво свідчить на користь доктора те, що він постійно вчиться за власною ініціативою (і за власні гроші). Це говорить про те, що він людина шукає, серйозно і відповідально ставиться до справи.