Установка сантехніки марки Cersanit

Установка сантехніки марки Cersanit

Сантехніка CersanitНа російському ринку особливим попитом у споживачів користується сантехніка відомого польського бренду Cersanit. Різноманітна меблі для ванної, прекрасні колекції керамічної плитки, унітази, раковини, біде з фаянсу, акрилові ванни, а також душові піддони - перелік продукції, що випускається компанією продукції дуже великий, при цьому всі вироби відрізняються відмінною якістю, сучасним продуманим дизайном і демократичними цінами.

Не випадково в будинках і квартирах москвичів сьогодні дуже часто можна побачити сантехніку Cersanit; саме їй віддають перевагу багато вимогливі столичні жителі.

 

Фахівці компанії «Гідравлік» готові надати будь-які послуги з установлення та ремонту будь-якого сантехнічного обладнання марки Церсаніт. Знання всіх особливостей виробів даного бренду, великий досвід, використання передових технологій - все це дозволяє нам проводити всі роботи якісно, швидко та професійно.

Установка унітазу Cersanit

 

Підвісний унітаз Cersanit Найбільш популярними у споживачів є унітази Cersanit - зручні, елегантні, практичні. Виготовлені з високоякісного санфаянса, вони відрізняються надійністю, довговічністю в експлуатації, а величезний колекційний ряд дозволяє кожному покупцеві вибрати найбільш підходящу модель для санвузлів в квартирі, офісі, комерційних або виробничих приміщеннях.

 

Підвісні, підлогові, приставні, з микролифтами і дворежимної системою зливу - наші майстри встановлять будь-які моделі, при цьому розцінки на монтаж сантехніки вас приємно порадують. Серед найпоширеніших - підлогові унітази колекції Koral, Merida, Olympia, Eco, які найчастіше доводиться встановлювати нашим фахівцям. Також ми проводимо установку підвісних унітазів, випускаються в комплекті зі спеціальними інсталяційними системами, що монтуються в стіну. Даний вид сантехніки отримує сьогодні величезна поширення завдяки своїм компактним розмірам, ергономічності, зручності в експлуатації і догляді.

 

У нас можна замовити монтаж унітазів Церсаніт з горизонтальним, косим і вертикальним випуском, адже наші сантехніки відмінно розбираються у всіх тонкощах даного обладнання і зроблять все у відповідності з інструкціями.

Установка раковин Cersanit

 

Раковина з подстольем Cersanit Досить трудомістким процесом є монтаж раковини, особливо якщо мова йде про нестандартні моделях. Під маркою Cersanit випускаються різні види раковин:

 

- підлогові з п'єдесталом;

 

- підвісні (у т.ч. з системами інсталяції);

 

- накладні;

 

- врізні.

 

Крім того, раковини розрізняються за формою, розмірами (міні, стандартні, асиметричні, кутові), за стилем (класика, хай-тек, модерн) і кольором. Фахівці компанії «Гідравлік» проведуть установку раковини будь-якого типу, гарантуючи при правильній експлуатації довговічність і надійність сантехніки.

Монтаж акрилових ванн Cersanit

 

Ванна акрилова Cersanit Однією з затребуваних послуг на сьогодні є демонтаж старих ванн і встановлення нових. У числі фаворитів - моделі ванн з акрилу від бренду Cersanit. Споживачі вибирають їх за комфортність, різноманітність моделей (можна придбати потрібний тип сантехніки як для просторої, так і скромною по площі ванної) і довговічність.

 

Акрилові ванни мають в комплекті спеціальні ніжки або забезпечені каркасом - залежно від цього сантехнік і вибирає методику монтажу. Важливо правильно провести монтаж сифона з переливом і випуском, перевірити горизонтальність підлогового покриття, здійснити закладення всіх щілин.

 

Особливі складності виникають при проведенні демонтажних і монтажних робіт в невеликих приміщеннях, адже у багатьох будинках ванни, як і самі квартири, мають скромні площі. І в цих випадках важливо грамотно і професійно всі встановити, не пошкодивши комунікації і дорогу сантехніку. Довіривши роботу нашим майстрам, ви будьте впевнені - все буде виконано на найвищому рівні.

 

Крім перерахованого обладнання марки Cersanit, наші фахівці встановлять вам біде, п'єдестали, пісуари, піддони, необхідну меблі для ванни, душові кабіни. Розумні ціни і бездоганну якість сервісу - з нами працювати вигідно, зручно і дуже просто!

Ремонт сантехніки Cersanit

 

Ми готові надати вам допомогу у разі, якщо сталися якісь поломки чи виникли несправності у сантехнічного обладнання марки Cersanit. Порушення герметичності з'єднань у зливів раковини, гудячі змішувачі, протікання води, непрацюючі кнопки зливу - побутові проблеми можуть бути різними, і не завжди є час і можливості зайнятися ремонтом самостійно.

 

Оптимальний вихід - звернення до майстрів «Гідравліка», які виправлять всі неполадки і приведуть в порядок ваші санвузли і кухні. Ми маємо досвід роботи з сантехнікою різних марок, так що можете довіритися нам - компанія «Гідравлік» ніколи не підведе!

 

Розумні ціни і бездоганну якість сервісу - з нами працювати вигідно, зручно і дуже просто!

Рубрики: